سیاست استفاده از کوکی ها

کوکی یک فایل متنی نوشتاری کوچک است که در زمان بازدید از هر صفحه وب ، درمرورگر اینترنت شما ذخیره می شود. سودمندی آن در این است که صفحات وب شما را به خاطر میاورند هنگامی که مجدد به بازدید از آن صفحه بازمیگردید. کوکی ها به طور معمول اطلاعاتی از ماهیت فنی ، تنظیمات شخصی ، شخصی سازی و خصوصی سازی محتوا ها ، آمار میزان استفاده ، لینکهای شبکه های اجتماعی ، دسترسی به حسابهای کاربری و غیره را ذخیره مینمایند. هدف استفاده از کوکی انطباق محتوای صفحات وب با مشخصات و نیازهای شما است ، بدون کوکی ها خدمات ارائه شده توسط هر صفحه بطور قابل توجهی کاهش میابد.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت کوکی ها بدست بیاورید که چه هستند ، چه ذخیره میکنند ، نحوه حذف آنها ، نحوه غیرفعال کردن آنها و غیره ، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید: اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها.

کوکی های استفاده شده در این وب سایت:

طبق دستورالعملهای اداره حفاظت از داده ها در اسپانیا ، ما جزئیات استفاده از کوکی های ساخته شده توسط این وب سایت را به منظور اطلاع رسانی دقیق تر ، در اختیار شما قرار میدهیم.
این وب سایت از کوکی های شخصی زیر استفاده مینماید:

کوکی های جلسه ای: برای حصول اطمینان از اینکه ، کاربرانی که نظر خود را در وبلاگ مینویسند ، انسان هستند و برنامه های خودکار رایانه ای نیستند. با این روش ، با هرزنامه ها (اسپم) نیز مبارزه میشود.
این وب سایت از کوکی های شخص ثالث زیر استفاده مینماید:
کوکی های تجزیه و تحلیل گوگل: کوکی ها را ذخیره میکند تا بتواند آماری از میزان بازدید از این وب سایت را جمع آوری نماید. شما با موافقت با کوکی ها در حین استفاده از این وب سایت ، باعث میشوید تا اطلاعات شما توسط گوگل پردازش شود. بنابراین ، استفاده از هر حقی در این زمینه ، باید از طریق ارتباط مستقیم با گوگل انجام شود.
شبکه های اجتماعی: هر شبکه اجتماعی از کوکی های مخصوص به خود استفاده مینماید ، برای اینکه شما بتوانید بر روی دکمه هایی مانند “لایک” و یا “اشتراک” کلیک نمایید.

غیر فعال کردن یا حذف کوکی ها:

در هر زمان میتوانید از حق خود برای غیر فعال کردن یا حذف کوکی های این وب سایت استفاده نمایید. این اقدامات بسته به نوع مرورگری که استفاده میکنید ، بطور متفاوت انجام میشوند.
جهت اطلاعات بیشترمیتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید: اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها.

نکات اضافی:

نه این وب سایت و نه نمایندگان قانونی آن ، مسئولیتی در قبال محتوا یا درستی سیاستهای حفظ حریم خصوصی اشخاص ثالث ذکر شده در سیاستهای کلی کوکی ها ندارند.
مرورگرهای وب ابزاری هستند که وظیفه ذخیره کوکی ها را بر عهده دارند ، و در زمینه حذف یا غیرفعال کردن آنها بایستی از مکان و حقوق خود استفاده نمایید. نه این وب سایت و نه نمایندگان قانونی آن ، نمی توانند نحوه استفاده صحیح یا نادرست از کوکی ها توسط مرورگرهای فوق را تضمین کنند.
در برخی موارد لازم است کوکی ها را نصب نمایید ، تا مرورگر وب تصمیم شما در مورد عدم پذیرش آنها را فراموش نکند.
در مورد کوکی های تجزیه و تحلیل گوگل ، این شرکت کوکی ها را در سرورهای واقع در ایالات متحده ذخیره میکند و متعهد میشود که آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نگذارد ، به استثنای مواردی که برای کارکرد سیستم ضروری باشد ، یا قانون آن را ملزم به انجام آن مورد نماید. طبق گفته شرکت گوگل ، آی پی آدرس اینترنتی شما در آن ذخیره نمیگردد. گوگل شرکتی است که به توافقنامه بندرگاه اطلاعاتی ایمن پایبند است و تضمین مینماید که از تمامی داده های منتقل شده ، منطبق با سطح حفاظتی مقررات اروپا حفاظت نماید.

اگر تمایل دارید تا در مورد گوگل و نحوه استفاده و پیوند کوکی ها با آن اطلاعات بیشتری کسب نمایید ، از لینک زیر استفاده کنید.