مادرید ، 16 مارس 2020

همکاران محتــــرم ،

با توجه به وضعیت کنونی بهداشت جهانی متأثراز شیوع ویروس کرونا ، درنظر داریم یک پیام اطمینان بخش و حمایتی را به شما ارایه نماییم.
شرکت نوفوئر تصمیم گرفته است تا یک سری اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامتی و ایمنی کارکنان ، مشتریان و همکاران خود اتخاذ نماید ، در حالیکه به فعالیتهای خود ادامه میدهد ، به موارد برجسته زیر نیز توجه خواهد داشت :

  • بازبینی مجدد اقدامات بهداشتی و کنترل بهداشت تأسیسات ، کنترل بهداشت فرآیندهای دریافت مواد اولیه تا تولید ، و همچنین کنترل بهداشت پرسنلی که بطور مستقیم در تولید محصولات دخیل هستند.
  • ملزم نمودن کارکنان شرکت نوفوئر به روش کار از راه دور و پیگیری تمام موارد کاری شرکت بصورت تلفنی ، و جلوگیری از برقراری تماس فیزیکی بین قسمتهای مختلف شرکت.
  • تقویت واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان بصورت تلماتیک (ارتباط تلفنی ، پست الکترونیک و یا ویدئو کنفرانس).
  • به تعویق انداختن یا لغو بازدیدهای تجاری و فنی ، رویدادهای داخلی و بین المللی ، و هرگونه فعالیت حضوری دیگری که مرتبط با مشتریان ، تأمین کنندگان مواد اولیه و یا سایر همکاران میباشد.

پیامدها و مشکلات بهداشتی ، اقتصادی و لجستیکی ناشی از شیوع ویروس کرونا را در تمام زنجیره تأمین و مصرف سراسر جهان شاهد هستیم. از جمله اثرات سوء مهم دیگر ، میتوانیم به کاهش تعداد کانتینرهای موجود برای بارگیری کالا اشاره نماییم (به ویژه به دلیل کاهش تعداد کانتینرهای خروجی از آسیا ، و بطور خاص از چین) ، یا بوجود آمدن محدودیت در پهلوگیری کشتی های باری در برخی از کشورهای خاص. پیش بینی میشود تأثیر این وضعیت بر روی زنجیره تأمین و مصرف تا سه ماهه سوم سال جاری ادامه داشته باشد.

تا به امروز ، شرکت نوفوئر هیچ مشکلی در فعالیتهای معمول خود همانند دریافت مواد اولیه ، مواد بسته بندی ، تولید و ارسال محصولات برای مشتریان داخلی و بین المللی نداشته است. از طرف دیگر ، تا کنون کانالهای رسمی در مورد صادرات محصولات از اروپا محدودیتهایی را اعلام نکرده اند.

با توجه به تمام این دلایل ، شرکت نوفوئر تلاش خواهد کرد تا دقت زمان تحویل محصولات خود به مشتریان را حفظ نماید ، تلاش مضاعف هم از لحاظ فعالیتهای داخلی ، مانند افزایش شیفت کاری و تولید ، و پیش بینی تأخیرهای احتمالی در پروسه تولید ، و هم از لحاظ فعالیتهای خارجی ، ایجاد همکاری نزدیکتر با شرکتهای حمل و نقل همکار ، و متنوع سازی روشها و مسیرهای توزیع محصولات.

برای اینکه این وضعیت تأثیری بر روی در دسترس بودن محصولات ما نگذارد ، و در صورت بدتر شدن وضعیت جهان در زنجیره توزیع محصولات ، و برای پیش بینی موقعیتی که از کنترل خارج باشد ، شرکت نوفوئر به مشتریان خود توصیه مینماید ، تا آنجا که ممکن است ، سفارشات خود را بر اساس نیازهای پیش بینی شده خود ثبت نمایند.

بطور طبیعی ، شرکت نوفوئر متعهد میشود که در صورت بروز هرگونه خبر یا تغییر؛ به کلیه مشتریان ، تأمین کنندگان و همکاران خود اطلاع رسانی نماید. در صورت وجود هرگونه سوال ، مشکل یا مشورت ، ما بطور کامل در دسترس شما خواهیم بود.

با احترامات خالصانه ،

آلبرتو اولیاس کارچنییا

مدیرعامل شرکت نوفوئر