پرورش آبزیان

طیف وسیعی از محصولات غذایی که بطور خاص برای ارتقاء سطح سلامت و عملکرد تولیدی در گونه های ماهی و میگو طراحی شده اند. این محصولات شامل محرکهای رشد طبیعی ، و پیش مخلوط شونده هایی حاوی ویتامینها ، عناصر کمیاب و اسیدهای آمینه ، محافظ های هپاتوپانکراس و غیره میباشند.

 • GREENBIND

  چسباننده والحاق کننده برای خوراک دام براساس صمغ های طبیعی و مواد معدنی با کارایی بالا. دریافت بهبود بیشتر کیفیت خوراک دام و حصول اطمینان از دریافت مواد مغذی لازم برای رشد حیوانات و درعین حال کاهش خطرات آلودگی و تلفات ناشی از زیان های مختلف بسیار موثر است.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

 • NEOS R

  پیش مخلوطی از اسانس های طبیعی و مواد معدنی آلی با قابلیت زیستی بسیار بالا برای بهبود اشتهای حیوانات و به حداکثر رساندن رشد آنها.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 10 کیلوگرم

 • NUFOAQUA AD3E-BCK

  یک مکمل از ویتامینهای آ ، ویتامین د 3 ، ویتامین ایی ، ویتامین ث ، ویتامین ک 3 و ویتامینهای گروه ب ، طراحی شده برای تحریک اشتها و رشد حیوانات ، تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از افت میزان تولید پس از دوره های پرتنش و استرس زا چرخه تولید میباشند.

  نوع : مایع

  بسته بندی : 1 لیتر ، 5 لیتر

 • NUFOAQUA AMINOVIT PLUS

  یک مکمل از ویتامینها و اسیدهای آمینه موثر برای جلوگیری از کمبودهای تغذیه ای ، اشتها آوری و تقویت رشد حیوانات است و همچنین برای جلوگیری از افت میزان تولید پس از دوره های پرتنش و استرس زا چرخه تولید میباشد.

  نوع : مایع

  بسته بندی : 1 لیتر ، 5 لیتر

 • NUFOAQUA AMINOVIT PRO

  یک مکمل از ویتامینها و اسیدهای آمینه بصورت غلیظ شده برای جلوگیری از کمبودهای تغذیه ای ، اشتها آوری و تقویت رشد حیوانات است و همچنین برای جلوگیری از افت میزان تولید پس از دوره های پرتنش و استرس زا چرخه تولید میباشد.

  نوع : مایع

  بسته بندی : 1 لیتر ، 5 لیتر

 • NUFOAQUA Ca-P-Mg

  یک مکمل از کلسیم ، فسفر و منیزیم. مقاومت در برابر عفونتها را افزایش میدهد ، باعث تشکیل اسکلت خارجی و نرم کننده میباشد. همچنین باعث رنگ آمیزی خوب ، ترکیب بندی خوب و نشاط بیشترمیگردد.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 1 کیلوگرم ، 25 کیلوگرم

 • NUFOAQUA GROW

  مخلوطی ازاسیدهای آلی ، مونوگلیسیریدهای اسیدهای آلی ، عصاره های گیاهی و بتائین. مواد تشکیل دهنده آن دارای فعالیت ضد میکروبی ، تعدیل کننده سیستم ایمنی بدن حیوان ، آنتی اکسیدان ، و محافظت از کبد و لوزالمعده میباشند ؛ و به بهبود سلامت روده کمک میکنند. همه این تأثیرات در مجموع برای تقویت رشد و بهبود عملکرد تولیدی حیوانات میباشند.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

 • NUFOAQUA GROW PLUS

  مخلوطی غلیظ از اسیدهای آلی ، مونوگلیسیریدهای اسیدهای آلی ، عصاره های گیاهی و بتائین. مواد تشکیل دهنده آن دارای فعالیت ضد میکروبی ، تعدیل کننده سیستم ایمنی بدن حیوان ، آنتی اکسیدان ، و محافظت از لوزالمعده میباشند ؛ و به بهبود سلامت روده کمک میکنند. همه این تأثیرات در مجموع برای تقویت رشد و بهبود عملکرد تولیدی حیوانات میباشند.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

 • NUFOAQUA HR PROTECT

  محافظ لوزالمعده میباشد. اشتها را تحریک نموده ، و باعث رشد بیشتر میگوها و ماهی ها از طریق افزایش جذب مواد مغذی میشود.

  نوع : مایع

  بسته بندی : 1 لیتر ، 5 لیتر

 • NUFOAQUA Se + VitE

  یک مکمل از ویتامین ایی و سلنیوم. سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند و از بروز عفونت ها جلوگیری کرده و از میزان مرگ و میر می کاهد. سرعت رشد را افزایش میدهد ، تثبیت وزن خوب قبل از بهره وری ، و ترکیب بندی شکل خوب عضلات را بهبود میبخشد.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 1 کیلوگرم

 • PROENDURANCE

  همزیستی بر اساس مواد طبیعی با اندازه ذرات خاص برای پرورش آبزیان. کیفیت آب را بهبود می بخشد ، خطرات بیماری را کاهش میدهد و عملکرد حیوانات را بهبود می بخشد.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

Title

Go to Top