محرک های رشد طبیعی

محصولاتی هستند با مخلوطی از ترکیبات غذایی با منشأ طبیعی که به دنبال بهبود سازی سلامت روده و کبد حیوانات میباشند ، و برای رشد و بهره وری بهترحیوانات مفید هستند. ما به دنبال ارائه جایگزینی طبیعی برای آنتی بیوتیک هایی هستیم که به عنوان محرک های رشد استفاده می شوند. این طیف از محصولات بدلیل ترکیباتی که دارند ، نیازی به دوره برداشت یا خروج از استفاده ندارند.

 • NUFOCARE L

  مخلوطی ازاسیدهای آلی با زنجیره کوتاه و نمکهای مربوط به آن ، عصاره های گیاهی ، روغنهای ضروری و بتائین که با آب آشامیدنی مخلوط میشوند. به بهبود سلامت روده و بهینه سازی عملکرد هضم و همچنین کبد کمک میکند ، رشد و بهره وری حیوانات را تقویت می کند.

  نوع : مایع

  بسته بندی : 1 لیتر ، 5 لیتر ، 25 لیتر

 • NUFOCARE P

  مخلوطی ازاسیدهای آلی با زنجیره کوتاه ، متوسط و نمکهای مربوط به آن ، عصاره های گیاهی ، روغنهای ضروری و بتائین که با خوراک کامل مخلوط میشوند. به بهبود سلامت روده و بهینه سازی عملکرد هضم و همچنین کبد کمک میکند ، رشد و بهره وری حیوانات را تقویت می کند.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

 • NUFOGEN

  محرک رشد طبیعی میباشد ، این حاوی موادی است که به محافظت از کبد و بهبود سیستم گوارشی کمک می کند و باعث رشد و بهره وری حیوانات می شود.

  ( پودر) P نوع:

  بسته بندی: 25 کیلوگرم

 • VITALCAPS OT

  محصولی بر پایه اسانس های محصور شده توسط گلیسریدهای اسیدهای آلی ، برای تضمین اثر کامل درکل دستگاه گوارش ، حتی رسیدن به نتیجه انتهایی و بهبود سلامت و رفاه بهداشتی کامل حیوانات.

  نوع : پودر

  بسته بندی : 25 کیلوگرم

Title

Go to Top